Esnafa Torba Yasa ile 2018 Vergisel Teşvik Müjdeleri Geliyor

       Esnafa Torba Yasa ile 2018 Vergisel Teşvik Müjdeleri Geliyor. Maliye Bakanı Naci AĞBAL Esnafa Üreticiye Esnafa Sanayiciye 2018 için  büyük vergisel teşviklerin yer aldığı torba yasa geliyor. Hazırlanan ve büyük bir bölümü tamamlanan torba yasa ile esnafa, üretime, istihdama, işverene, yeni ek destekler ve vergisel teşviklerin yeraldığı torba yasanın çok kısa zamanda Meclise geleceğini Maliye Bakanı Naci Ağbal Bugün söyledi.

           Esnafa Torba Yasa ile 2018 Vergisel Teşvik Müjdeleri Geliyor. Maliye Bakanı Naci Ağbal, ekonomi gündemi ile ilgili olarak konuk olduğu AA Finans Editör Masası’nda verdiği ilgilere göre.  >Hükümetin büyük bir torba yasa tasarısı hazırladığını çok kısa zamanda meclise sevk edileceğini söyledi.

Ekonomik büyüme için Vergisel Destekleyici Unsurlar Geliyor

Esnafa Torba Yasa ile 2018 Vergisel Teşvik Müjdeleri Geliyor. Maliye Bakanı Naci AĞBAL, katıldığı programda söylediği sözlerde. “Kamu maliyesi, ekonomiye büyüme tarafında özellikle vergi ayağında destekleyici unsurlar getirecek. 2018’De özellikle yatırım tarafında makina teçhizat harcamalarını destekleyecek birtakım düzenlemeler yapmamız gerektiği gözüküyor, o konuyla ilgili hazırlıklarımızı tamamladık” sözlerini belirtti.  Bakan Naci Ağbal, sözlerinin devamında “2018’de yatırımları, istihdamı teşvik amacıyla bir torba yasa çalışmasını yakın zamanda Meclise sevk edeceğiz” sözleriyle devam etti.

Torba Yasada 2018 Asgari Ücretle Çalışanların Maaşlarının düşmemesi düzenlemesi ile İşverene Asgari Ücret  Desteği Düzenlemesi de yer Alıyor

2018 Ocak Ödenecek Vergi Yapılandırması Var mı Ödenmezse Taksit Bozulur mu ?

Esnafa Torba Yasa ile 2018 Vergisel Teşvik Müjdeleri Geliyor. Maliye Bakanı Naci Ağbal Torba yasada Asgari Ücret çalışanların maaşlarının düşmemesi için Desteğinin 2018 yılında da devam edeceğini konuyla ilgi kalıcı düzenlemenin.  Torba Yasa tasarısında olacağını müjdeledi.  Maliye Bakanı Naci AĞBAL  konuyla ilgili yaptığı açıklamada  “Asgari ücret, hiçbir şekilde yıl başında açıklanan tutarın altına inmeyecek. Bunu kalıcı düzenlemeyle hayata geçiriyoruz” sözlerini söyledi.

Esnafa Torba Yasa ile 2018 Vergisel Teşvik Müjdeleri Geliyor.  Maliye Bakanı Naci AĞBAL açıklamalarının devamında, önceki yıllarda asgari ücret için işverenlere aylık olarak verilen100 TL’lik Asgari Ücret desteği 2018 yılında da devam edecek yasal düzenlemesi pakette yer alacağını söyledi.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı İstihdam Teşvikleri de Torba Yasada Yer Alacak

Esnafa Torba Yasa ile 2018 Vergisel Teşvik Müjdeleri Geliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip                                    Erdoğan. Aralık ayı sonunda 2018 yılı için yeni istihdam teşvikleri geleceğini söylemişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklamalarında Prim ve vergi teşviklerinin 2018 yılında da sürmesi. esnaflara her ek istihdam için maaş, prim ve vergi desteği verilmesi gibi  yeni teşviklerden olacağını söylemişti. .  Açıklanan yeni istihdam teşviklerinin, 2018 yılı başı itibariyle uygulanmasına yönelik düzenlemelerin de Torba yasa tasarısında bulunması bekleniyor.

 Çalışan Anneye Bakım Desteği Çerçevesi Genişletiliyor

        snafa Torba Yasa ile 2018 Vergisel Teşvik Müjdeleri Geliyor. 2018 Torba yasa tasarısı ile hükümet çalışan anneye bakım desteğinin çerçevesini genişletmesi bekleniyor.

 İmar Affı Torba Yasada Olacak

Esnafa Torba Yasa ile 2018 Vergisel Teşvik Müjdeleri Geliyor. Daha önce kentsel dönüşümle ilgili bir kanun hükmünde kararname çıkarılacağı açıklanmıştı. Söz konusu kararnamede ruhsatsız yapılan yapıların kayıt altına alınması da yer alıyordu. Kamuoyunda imar affı olarak tanımlanan bu düzenlemenin yanı sıra, kentsel dönüşümle ilgili maddelerin de, kanun hükmünde kararname yerine, bu tasarı ile meclise geleceği öğrenildi.

Aracın Vergi Borcu Varsa Muayene ve Satış İşlemi Olur Mu?Araç Satışında MTV Borcunu Kim Öder?

18 Ocak MTV Ödemesi Hangi Kredi Kartı Kaç Taksit Yapıyor ?

2017 Kira Geliri için 2018 Yılında Beyanname Ne Zaman Verilecek Ne Kadar Vergi Ne Zaman Ödenecek ?

2018 Ocak 15 Günlük Memur Maaş Zammı Farkları Belli Oldu Hangi Memur Ne Kadar Alacak ?

5 yıllık Ceza indirimi 2018 de Olacak Mı?Yasa Ne Zaman Çıkacak?

 Yorumunuzu gönderin

email adresiniz (yayımlanmayacak)