Vergi Dairesi Mesai Saatleri

Vergi Dairesi Çalışma Saatleri 2018. Vergi dairesi mesai saatleri gerek vergi dairesinde çalışan bireyleri gerek ise tüm halkı ilgilendiren önemli bir mevzudur. Aynı zamanda güncel olarak merak edilen konulardan en önemlisi vergi dairesi çalışma saatleridir. Bu içeriğimizde vergi dairesinin hem açılış hemde kapanış saatleri  hakkında detaylı bilgi alabilmenin yanı sıra öğlen arası molasında bir değişme var mı? vb. konular hakkında da detaylı bilgiye sahip olabileceksiniz.

Vergi Dairesi Çalışma Saatleri 2018. Vergi daireleri herkesin yolunun düşebileceği ve konu itibarıyla herkesi ilgilendiren kurumsal bir alandır. Kamuya ait olan vergi daireleri bir nevi vergisel bağlamda da halka daima hizmet sunan idari birimdir. Vergi daireleri tamamıyla maliye bakanlığına aitmiş gibi görünse de idari bağlamda vergi dairelerinin tek bir kola bağlı olduğunu ve tek başına yürürlükte olduğunu söylemek bir bakıma doğru bir yargı olmayacaktır. İdari bağlamda vergi daireleri vergi dairesi başkanlığına aittir. Fakat burada karşımıza şöyle bir problem çıkabilmektedir. Bazı illerimizde vergi dairesi başkanlığı bulunamayabilmektedir. Bu durumda ise idari vergi dairelerinin deftardarlığa bağlı olduğunu söylemek yerinde bir yargı olacaktır.

2018 vergi daireleri planlanması

Vergi Dairesi Çalışma Saatleri 2018. Vergi dairelerinin işlevselliği geçmişten günümüze kadar sürebilmektedir. Her yıl bu dairelerde ve kamusal alanlarda bir takım kolaylaştırıcı ve halka daha iyi hizmet sunmayı amaçlayan bir takım değişikliklerin yapıldığını görmekteyiz. 2018 vergi daireleri planlamalarında ise vergi dairelerinin birleştirilmesi ve tek bir kolda toplanabilmesi amaçlanmış ve planlanmaktadır. Burada tek vergi dairesinde karşımıza çıkan il ise Eskişehirdir.

Vergi dairesi mesai saatleri

Vergi dairesi mesai saatleri her yıl değişkenlik gösterebilmekte ve başka vergi dairesi çalışanı ve tüm kamuoyunu ilgilendirmektedir. Peki 2018 vergi dairesi çalışma saatleri nedir?

2018 vergi daireleri çalışma saatleri hepimizin de bildiği gibi mesai giriş saati ve mesai çıkış saatidir. Peki bu giriş ve çıkış saatleri nelerdir?  Vergi daireleri hafta içinde her gün 8:30 da açılmaktadır. Yani mesai giriş saati 8:30 olarak belirtilmiş bununla birlikte 12:30 ile 13.30 öğlen molası olmaktadır. 13:30 ve 17:30 arasında ise sunulan hizmet kaldığı yerden devam etmektedir. Aynı zamanda cumartesi ve pazar günleri vergi daireleri kapalı olmaktadır.

Merter Vergi Dairesi

İETT otübüsleri ile gelinmesi halinde Beyazıt Meydanından hareket ederek Fındıkzade –Cevizlibağ ve E5’ten Geçen 97B- ÇAVUŞPAŞA-BEYAZIT otubüslerine binilmesi ve Bahçelievler Siyavuşpa Caddesi Üzerinde Yer Alan Okul Durağında İnilerek Belediye istikametine doğru yürünülmesi halinde dairemize ulaşılabilir – Bakırköyden gelecekler Bakırköy-Soğanlı ve Bakırköy-Şirinevler Minübüslerine binerek ve Bahçelievler Belediyesinde inmeleri halinde dairemize ulaşabilirler. – Özel araçla gelecekler E-5 ten Bahçelievler yönüne doğru olan tabelaları takip ederek dairemize ulaşabilirler.

Merter Vergi Dairesi İletişim Bilgileri

 • Telefon :0212 441 94 26
 • Santral :0212 441 77 88
 • Faks :0212 441 39 81
 • Adres :BAHÇELİEVLER MALİYE KOMPLEKSİ, Şirinevler Mah. Barbaros Cd. No:3 Bahçelievler/İSTANBUL

Seğmenler Vergi Dairesi

Seğmenler vergi dairesi Ankaranın en merkezi noktası olan kızılaydadır. Ankarada hemen hemen her noktadan kızılay’a rahatlıkla metro ya da otobüs ile ulaşabilirsiniz.

Seğmenler Vergi Dairesi İletişim Bilgileri

 • Telefon : 0312 418 59 15
 • Santral : 0312 418 65 87
 • Faks : 0312 425 40 13
 • E-posta : segmenler@avdb.com
 • Adres : Konur Sok. No:16 (06650) Kızılay / ANKARA

Merter Vergi Dairesi

İzmir Menderes ilçesinde yaşayanların rahatlıkla ulaşabilecekleri vergi dairesinin adresi; Cüneyt Bey Mah. Saha Sok. No:1 Kat:3-4 MENDERES/İZMİR

Merter Vergi Dairesi İletişim Bilgileri

 

 • Telefon : 0232 832 15 59
 • Faks : 0232 832 25 20
 • E-posta : menemenvd@izmirvdb.gov.tr

 Yorumunuzu gönderin

email adresiniz (yayımlanmayacak)